Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

SVW

SVW

Commissies SVW 2019-2020

 
Bestuur
Danny van Heumen (Voorzitter)  -  voorzitter@gvvsvw.nl
Aron de Vries (1e Secretaris)  -  secretaris@gvvsvw.nl
Elwin Lammers (1e Penningmeester)  -  peningmeester@gvvsvw.nl
Inge de Jong (2e Penningmeester)
Jason de Vaal (Sponsoring)  -  sponsorcommissie@gvvsvw.nl

Technische Commissie
Kees van Baalen  -  k.vanbaalen@gvvsvw.nl
Michael van Arkel

Werkploeg
Ad den Haan (Terreincommissaris)
Piet Donker
Piet Ritmeester
Ton de Koning
Johan Rensen.

Barcommissie
Inge de Jong
Oskar Leerkamp
Michael van Arkel (ondersteunend)

Jeugdcommissie
Piet Schouten  -  p.schouten@gvvsvw.nl
Rean van der Schoot
Martijn Bok
Marleen Lammers  -  m.lammers@gvvsvw.nl

Activiteitencommissie
Marleen Bruisten  -  activiteitencommissie@gvvsvw.nl
Manon Kool
Hennie Vroegh
Esmeralda Muilwijk
Bertie Vosselman.

Festiviteitencommissie
Gaby van Schaijk
Martin vd Heuvel
Ruben vd Werf
Sören van Rooij
Jason de Vaal   
 
Buitenlandcommissie
Tracey Vroegh
Danny van Heumen
Frank Libretto

Sponsorcommissie
Jason de Vaal  -  sponsorcommissie@gvvsvw.nl
Yasar Canta
Anne Smit
Andre Schmaal

Supportersvereniging
Dick van Arkel

Club van 25
Wim de Bon
Peter den Boef
Kees van Baalen

Vrienden en Relatieclub
Thomas van `t Hoff
Simon Kramer
Geert de Kuiper
Peter den Boef

Media en vormgeving
Patrick Sleeuwenhoek
Ronald Tukker
Sören van Rooij
Ronald den Uijl  -  r.denuijl@gvvsvw.nl
                                      
Kantinewerkploeg
Mirjam Tobeas (Schuur “163”)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!